Vertrouwen 100% geladen

Het derde boek van Rita Van Holder

“Je ontmoet zo van die mensen in je leven, die van onschatbare waarde zijn. Een gids op vele facetten.”

In haar werk, als hulpverlener voor haar medemens, is Rita Van Holder zuiver van gedachte, straalt ze een kracht uit: ‘de kracht van de goddelijke wereld die zij mag doorgeven via haar woorden en gedachtegang.’ Dankzij het geloof leert ze je weer vertrouwen stellen in de essentie van het leven.

Getuigen leggen dertig jaar lang verklaring af wat ze voor hen betekent.

Allen beamen dat Rita een uiting is van spiritualiteit op het hoogste niveau. Ze pennen keer voor keer neer hoe ze bij haar gemoedsrust, inspiratie en doorzettingsvermogen weet aan te wakkeren om hen zo weer naar het juiste pad te leiden met de dagelijkse rozenkrans als ruggensteun. Door het negatieve het positieve aanzwengelen. Bovendien vraagt Rita nooit een honorarium, hooguit een gebed. Wat een klankbord!

Rita Van Holder is de meest inspirerende ontmoeting die de getuigen in hun leven tegenkwamen. U komt ongetwijfeld iemand tegen die u eindelijk begrijpt.

Boek vertrouwen 100% geladen
Dit boek is te verkrijgen in de Kapel en te koop via volgende verkooppunten.

Isabelle in Roeselare 0472611368

Pedro in Geraardsbergen 0497445415

Ingeborg in Overijse 0498954724

Denise in Brakel 0486215816

Christophe in Leuven 0498395525

Katia in Ninove 0478238811

Rita in Ingelmunster 0475842915

Rita in Dadizele 0477284478

Nathalie in Genk 0496625651

Delphine in Harelbeke 0477509802

Leen in Dadizele 0485021090 / 056502353

Francine in Volleze 0475959443

Claudine in Lochristi 0486865700

Mia in Westende 0468003296

Rita in Geraardsbergen 054322775

Katrien in Brugge 0476294041

Erik in Affligem 0474961189

Nelly in Duinkerke 0498795430

Levering via post is ook mogelijk. Gelieve 27 euro te storten (20 euro voor boek plus 7 euro verzending) op rekening BE12 0689 1102 0892 met het adres voor levering in de mededeling.